Platíte bezpečně přes Biklo

Orbea ONNA 29 50 (2026) - bicicletă MTB fitness - Ivory White (Gloss) | Navy Blue (Matt)

RO
2.329 lei
Pojištěný balíček
Společnost
Cena produktu10 62898 Kč
Dodání2 64022 Kč
Ochrana kupujících41453 Kč
Odhadovaná celková částka13 68373 Kč
1
4 kusů skladem
Velikost: XLSML
Barva: Ivory White (Gloss) - Navy Blue (Matt)
Orbea ONNA 29 20 (2026) - bicicletă MTB fitness - Tanzanite (Matt)  |  Silver (Gloss) - 161160
Orbea ONNA 29 30 (2026) - bicicletă MTB fitness - Ivory White (Gloss)  |  Navy Blue (Matt) - 161173
Orbea ONNA 29 20 (2026) - bicicletă MTB fitness - Burning Red (Gloss)  |  Black (Matt) - 161153

Výrobce
Orbea
Podmínka
Nový
Orbea Onna

ORBEA ONNA

Totul incepe aici

O viata intreaga de ciclism montan incepe cu o prima pedalare - o curiozitate initiala, o scanteie de aventura, presimtirea ca sunt multe de descoperit pe potecile din padure sau printre stancile desertului. Dupa primele miscari nesigure, apare o eficienta a miscarii si a mintii care iti schimba pentru totdeauna modul de a vedea lumea. Vine forta, dispare disconfortul, apare claritatea chiar daca doar pentru moment. O viata intreaga de ciclism montan incepe aici.

Orbea Onna Comfort Control

ONNA INSEAMNA CONFORT SI CONTROL

Am proiectat Onna pentru ciclistul care vrea sa cucereasca traseul. O geometrie care maximizeaza eficienta si controlul - perfecta pentru oricine invata sa iubeasca mountain bike-ul.

MANEVRABILITATE ECHILIBRATA

Onna are o geometrie echilibrata cu maniere perfecte pe traseu, pentru a maximiza distractia tuturor ciclistilor. Dimensiunile rotilor sunt adaptate marimii cadrului pentru potrivire perfecta - Onna este gata pentru orice provocare.

Orbea Onna Balanced Handling
Orbea Onna Ready for Trail

PREGATITA PENTRU TRASEU

Cu headtube taper pentru o gama larga de furci de suspensie 100mm, frane disc hidraulice pe toata gama si transmisie Shimano 1x pe modelele de top, Onna este echipata pentru aventura. Cu spatiu generos pentru anvelope late MTB pentru confort si aderenta, Onna nu iti va limita aventurile.

Caracteristici Cheie

DROPPER POST READY

Onna este complet compatibila cu tije de sa dropper de 27.2mm cu rutare interna, pregatita pentru orice trasee iti rezerva viitorul.

FRANE DISC HIDRAULICE

Frane disc hidraulice Post Mount 160mm pe fiecare Onna - putere de franare constanta in orice conditii.

BUTUC FILETAT

Butucul filetat ofera intretinere redusa si poate fi inlocuit usor chiar si acasa.

HEADTUBE TAPER

Headtube-ul taper pune rigiditatea acolo unde este nevoie, reducand greutatea si oferind compatibilitate cu o gama larga de furci de calitate.

AXE QUICK RELEASE

Onna vine standard cu axe Quick Release pentru demontare rapida a rotilor.

RUTARE INTERNA CABLURI

Cablurile sunt ghidate intern pe traseul optim in spatele headtube-ului, fara frecare sau zgomot.

Orbea Onna Rack Mounts

Puncte de Montare Portbagaj

Dropout-urile forjate ofera puncte de montare sigure pentru o varietate larga de portbagaje.

Orbea Onna Kickstand

Suport Cric Integrat

Chainstay-ul stang are un punct de montare integrat pentru cric - practic pentru opriri rapide.

Onna in Actiune

Orbea Onna in actiune Orbea Onna pe traseu Orbea Onna MTB Orbea Onna aventura Orbea Onna natura Orbea Onna mountain bike

Video Review & Ghid

Review Orbea Onna

Test detaliat si impresii de pe traseu - Freerider Romania

Unboxing si Montaj

Ghid pas cu pas pentru asamblarea bicicletei

Orbea Onna Aluminium Frame

CADRU ALUMINIU AVANSAT

Cadrul de aluminiu avansat Onna cu tuburi profilate ne permite sa reglam fin calitatea mersului. Suficient de rigid pentru a fi rapid si reactiv, suficient de flexibil pentru a fi confortabil si controlat. La Orbea suntem mandri ca Onna este pregatita pentru orice trasee iti stau in fata.

GASESTE POTRIVIREA PERFECTA

Pedalarea perfecta incepe cu potrivirea perfecta. Pentru a te ajuta sa o gasesti pe a ta, Onna este disponibila in sase combinatii de marime cadru si dimensiune roti.

Orbea Onna Perfect Fit
Geometrie
Geometrie Orbea Onna 2026
XS-27.5" S-27.5" S-29" M-29" L-29" XL-29"
1Seat Tube (C-T)350388388430470540
2Top Tube (Eff)526549561589614646
3Head Tube951059595105120
4Chainstay430430440440440440
5BB Drop454564646464
6BB Height312312309309309309
7Wheelbase104910731093112111461180
8Head Angle68.5°68.5°68.5°68.5°68.5°68.5°
9Seat Angle74.5°74.5°74.5°74.5°74.5°74.5°
10Rake424246464646
11Standover668705705739770826
12Reach365385390418440468
13Stack582591617617627641
14Fork Length498.9498.9517.9517.9517.9517.9
*Toate masuratorile sunt in mm, cu exceptia unghiurilor (grade).
Tabel de marimi biciclete
Alege marimea bicicletei in functie de inaltimea ta.
Marime Inaltime (cm)
XS - 27.5"145 - 160
S - 27.5"155 - 170
S - 29"155 - 170
M - 29"165 - 180
L - 29"175 - 190
XL - 29"185 - 195
*Valorile sunt orientative. Pentru potrivire perfecta, recomandam o proba sau consultarea unui specialist.

Nota importanta: Caracteristicile prezentate pot varia in functie de model. Transmisia Shimano 1x, tipul de frane si alte componente difera intre modele. Te rugam sa verifici specificatiile complete ale produsului de mai jos pentru a vedea exact ce include modelul ales.

TRISPORT — Dealer Oficial Orbea in Romania

  • Předpokládané doručení: 4–10 pracovních dnů po odeslání
Ochrana kupujících
  • Vaše peníze jsou v bezpečí, dokud neobdržíte produkt.
  • Sledování přijato e-mailem a na vašem účtu
  • Podpora, pokud produkt nedorazí nebo se vyskytne problém
  • Vrácení peněz/vyrovnání dle pravidel Bikla
Obdrželi jste produkt? Po obdržení balíčku jej otevřete, abyste se ujistili, že je produkt v pořádku.
Nejste s produktem spokojeni? Po obdržení produktu máte 24 hodin na to, abyste se ujistili, že je vše v pořádku. Pokud si to mezitím rozmyslíte, můžete bez obav požádat o vrácení zboží.
Chcete vrátit produkt? Je to jednoduché! Máte 14 dní na to, abyste požádali o vrácení zboží. Pošlete balíček a my vám vrátíme peníze přímo na váš účet.
Zjistěte více o doručení
Cena produktu10 62898 Kč
Dodání2 64022 Kč
Ochrana kupujících41453 Kč
Odhadovaná celková částka13 68373 Kč

Neposílejte peníze přímo přes Revolut, bankovním převodem ani mimo platformu. Objednávky zadané mimo Biklo nejsou chráněny.

Podívejte se, jak funguje platba a doručení

otázka

Neobsahuje kontaktní informace – telefonní nebo e-mailové zprávy se kontrolují ručně.

K tomuto produktu zatím nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá.

    Aktualizováno: Pohledy: 581ID: 161131
    Odešlete inzerát
    Zpráva
    Společnost
    Obvykle odpovídá v
    24–48 hodin
    Zpracování objednávek v
    pár dní
    Objednávky přes Biklo
    2

    Jak to funguje (platba a doručení)

    1. 1

      Platíte přes Biklo

      Vaše peníze jsou bezpečně chráněny.

    2. 2

      Prodejce doručí balíček

      My zašleme štítek, prodejce doručí balík.

    3. 3

      Sledujete zásilku a kontrolujete produkt

      Sledování obdržíte e-mailem a ve svém účtu.

    4. 4

      Prodávající obdrží peníze.

      Po potvrzení nebo po uplynutí ověřovací lhůty.

    Podobné reklamy

    Zobrazit vše
    Menu
    ZPRÁVY
    NAKUPOVÁNÍ

    Nakupujte bezpečně

    Jak bezpečně zaplatit?
    Platíte online přes Biklo s chráněnou platbou: peníze dostane prodejce až po potvrzení objednávky.
    Jak zboží dostanu?
    Kurýrem s automaticky vygenerovaným přepravním štítkem, nebo do výdejního boxu, pokud se zboží vejde. Pokud jste blízko prodejce z lokality Voluntari, můžete si zboží prohlédnout a koupit osobně.
    Na co se prodejce zeptat před koupí?
    Napište mu do chatu: vyžádejte si fotky detailů a zeptejte se na stáří, opotřebení, servis a důvod prodeje. Někteří prodejci přijímají i cenové nabídky.

    Zůstaňte ve spojení

    Nejnovější články a novinky dostáváte přímo e-mailem